Tranzity - Bluewitch Astrology

Zázraky hvězd nosíme v soběukazují nám cestuskrývají starodávnou moudrosturčují kosmický řáddodávají sílupřinášejí štěstí

Přejít na obsah
TRANZITY
Vytvoření nativního horoskopu (radix horoskopu) je základním kamenem astrologie. Avšak radix horoskop popisuje jen charakteristiku osoby, jejího života, možnosti a překážky v životě. Obvykle lidé chtějí poznat i budoucnost podrobněji, často očekávají předpověď na kratší období (např. na 1 rok). V tom nám pomohou tranzity.

Tranzity jsou nejrozšířenějším zdrojem předpovědí budoucnosti, které nepotřebují žádné výpočty. Tranzity jsou aktuální polohy planet, které se porovnávají s radix horoskopem a tak je možné předpovědět budoucnost. Tranzity jednoduše vyhledáte na konkrétní den v tabulkách efemerid. Abyste nemuseli ručně vše vyhledávat, k dispozici máte v rámci našeho online výpočtu i tranzity. Jednoduše zadejte údaje pro radix horoskop, klikněte na výpočet a pod kosmogramem najdete tlačítko pro tranzity. Tranzity na každý den můžete jednoduše zobrazit a použít.

Trvání tranzitů závisí na rychlosti jednotlivých planet. Venuše bude mít vždy kratší trvání než Pluto. Tranzity Slunce trvají 2 dny, Měsíce jen několik hodin, personálních planet den až pár týdnů, Jupiteru a Saturnu až 9 měsíců, ostatních tranpersonálních planet 6 až 18 měsíců.

Události předpovídáme obecně a s odpovědností. Konkrétní věci a jistotu, že některá z událostí se odehraje předpovídáme pouze v tom případě, kdy několik tranzitů ukazují na stejný závěr.
Oblasti výkladu:

Obecné změny - tranzity přes radix ascendent, Slunce a Měsíc
Povolání - tranzity přes radix MC a desátý dům a planety v nich
Peníze - tranzity přes radix druhý a osmý dům a planety v nich
Zdraví - tranzity přes radix šestý dům a planety v nich
Vzdělání - tranzity přes radix třetí a devátý dům, Merkur a Jupiter
Partnerské vztahy - tranzity přes radix descendet, sedmý dům a Venuši
Dohody - tranzity přes radix třetí dům a Merkur
Návrat na obsah